Комунальне підприємство "Міський водоканал" у місті Нова Каховка

 • підйом питної води з артезіанських свердловин;
 • транспортування стічних вод від населення, підприємств та інших організацій на очисні споруди;
 • очищення стічних вод на очисних спорудах каналізації та скид у р.Дніпро.

Кабінет абонента  Сплатити  Інформація про боржників

Інформація про якість води Фінансова звітність та інша публічна інформація

Проведення аварійно-відновлювальних робіт самопливного каналізаційного колектору

23.10.2021

Тривають аварійно-відновлювальні роботи на ділянці самопливного каналізаційного колектору по вул.Дружби, які проводяться безтраншейним методом. Підземні роботи проводяться у складних умовах, що не дає можливості завершити роботи у найкоротший термін.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Проведення планової профілактичної дезінфекції водопровідних мереж м. Нова Каховка

12.10.2021

«Комунальне підприємство «Міський водоканал» повідомляє, у четвер 21 жовтня 2021 року з 21:00 до 6:00 22 жовтня  2021 року буде проведено планову профілактичну дезінфекцію водопровідних мереж м. Нова Каховка.

На період дезінфекції водопровідних мереж рекомендуємо завчасно зробити запас води для питних і господарсько-побутових цілей, так як в цей період вода буде відсутня або подаватися з високим вмістом гіпохлорит натрію. У цей період користування  водою з водопроводу категорично забороняється.

Після шостої години ранку 22 жовтня 2021 р. необхідно відкрити крани і спустити воду до зникнення різкого запаху дезінфікуючого засобу.

Адміністрація КП "Міський Водоканал

Повідомлення про аварійну ситуацію на водогоні по вул. Светлова м. Нова Каховка

10.10.2021

Масштабна аварія біля будинків 10 та 12 по вул. Светлова (м. Нова Каховка). Ліквідація аварії почнеться відразу після відкачки води.

без водопостачання залишаються будинки:

 • по вул. Светлова 7, 10, 12, 14;
 • по вул. Соборної 31, 33, 35, 37, 39;
 • по пр-т Перемоги 17, 19, 21, 23, 25, 31, 33, 35.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Проведення аварійно-відновлювальних робіт самопливного каналізаційного колектору

29.09.2021

Розпочато другий етап робіт на аварійній ділянці самопливного каналізаційного колектору на глибині 8-9 метрів. Роботи проводяться за сучасними технологіями безтраншейного протягування поліетиленових труб, які є ефективними при ремонті комунікацій за міських умов і дозволяють економити матеріальні ресурси та прискорюють процес проведення аварійно-відновлювальних робіт.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Нагадування про щомісячну передачу показників лічильників

27.09.2021

Не забувайте повідомляти показники лічильників!

КП «Міський водоканал» м. Нова Каховка звертає увагу споживачів, що показники приладів обліку води, як і раніше, приймаються з 25 числа до кінця місяця (30/31). Нагадуємо що з 01.08.2021р. змінився тариф на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, який становить 36,00 грн. за 1м3.

Передача показників лічильників води –  обов’язок споживача!

Прийом показників лічильників води закінчується в останній день місяця, оскільки, відповідно до законодавства, розрахунковим періодом для оплати послуг є календарний місяць.
Вчасно та коректно передані показники лічильників дозволять вам сплачувати лише за фактично спожиті обсяги води.
Показники потрібно передавати навіть тоді, коли ви не користуєтеся послугою. Пам’ятайте, у Водоканалу немає відомостей про те, чи користуєтеся ви послугою. Отже, єдиний спосіб уникнути нарахувань – вчасно передати показники, що не змінилися з минулого періоду, тобто попередні показники  у зручний для вас спосіб.
моб. телефон – 0660993915 (з 07:00 – 16:00)
стац. телефон – 7-18-87 (з 07:00 – 16:00)
на електрону адресу – info@nkvod.org.ua
на сайті http://nk-komun.org.ua  (кабінет споживача)

Адміністрація КП "Міський Водоканал

Повідомлення про аварійно-відновлювальні роботи

27.09.2021

28 вересня (вівторок) 2021 року у зв’язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт водопровідної мережі з 8.00  годин буде припинено централізоване  водопостачання частини міста:
• по вул. Свєтлова будинки 4,6,8,10,14,12
• по вул.  Соборна будинки  31,33,35,37,39;
• по пр-т Перемоги будинки 13,17,19,21,23,25,29,31,33,35.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Проведення роз'яснювальних зустрічей з боржниками

24.09.2021

   КП "Міський водоканал" завершено проведення зустрічей з мешканцями гуртожитків, які проводились за участю зам.директора Позняк Є.В., фахівця по роботі з громадськістю Прокопець О.Б., контролерів відділу водозбуту разом з працівниками КП "НК Гуртожиток". Так 16.09.2021 року була проведена зустріч з мешканцями гуртожитку по вул. Затишна 16, 21.09.2021 року по вул. Свєтлова 10, 22.09.2021 року по вул. Першотравнева 30 та 23.09.2021 року по вул. М.Букіна 72. Мешканцям гуртожитків було доведено про фінансовий стан підприємства, яке знаходиться в процедурі санації відповідно до провадження банкрутства. Стабільна робота життєво важливого підприємства знаходиться у прямій залежності від того, як сплачують за спожиті послуги з централізованного водопостачання та водовідведення мешканці нашого міста.  Прикро, але борги населення перед підприємством зростають. Станом на 01.09.2021 року сума дебіторської заборгованності населення за спожиті послуги з водопостачання та водовідведення складає більше 10 млн. гривень. Велике занепокоєння викликає рівень оплати за послуги мешканями гуртожитків міста, борг яких на сьогоднішній день складає понад 2 мільйона гривень. Це означає, що складний технологічний процес постачання питної води до містян Нової Каховки, а також забір і очищення стічних вод знаходяться під загрозою. Адже через нестачу оборотних коштів підприємство не в змозі своєчасно розраховуватись за електроенергію, сплачувати інші обов'язкові платежі, здійснити необхідні виробничі розрахунки, без чого неможлива ритмічна робота підприємства. Також мешканцям гуртожитків було роз'яснено про необхідність своєчасної сплати за послуги з водопостачання та водовідведення за тарифами, які було встановлено з 01.08.2021 року рішенням Новокаховської міської ради № 355 від 27.07.2021 року. Мешканцям гуртожитків бажаючим встановити водолічильники в секціях надавались рекомендації відповідно до Закону України "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання" від 22.06.2017 року.  КП "Міський водоканал" постійно проводиться низка заходів, що направлені на примусове стягнення заборгованності шляхом направлення до суду позовних заяв, з покладанням на споживачів-боржників судових витрат, обмеження надання послуг, складання протоколів на адміністративну комісію, вручення попереджень. КП "Міський водоканал" вдячне мешканцям міста, які справно сплачують за отримані послуги. Однак, вимушене вимагати негайно погасити заборгованність за послуги з централізованного водопостачання та водовідведення боржників, оскільки від належної оплати населення залежить стабільна робота підприємства.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Проведення аварійно-відновлювальних робіт самопливного каналізаційного колектору

22.09.2021

Продовжуються аварійно-відновлювальні роботи на ділянці самопливного каналізаційного колектору.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Проведення робіт по ремонту колодязів на мережі водовідведення

22.09.2021

КП "Міський водоканал" проводить роботи по ремонту колодязів на мережі водовідведення. Сьогодня відновлено каналізаційний колодязь біля будинку 44 по вул. Горького.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Проведення аварійно-відновлювальних робіт самопливного каналізаційного колектору

21.09.2021

Закінчено етап підготовки, розпочато роботи безпосередньо на аварійній ділянці самопливного каналізаційного колектору на глибині 8-9 метрів.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Проведення аварійно-відновлювальних робіт

20.09.2021

Проведення роботи по ліквідації аварії на каналізаційних мережах в районі будинку 5 по вул. Першотравневій.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Проведення аварійно-відновлювальних робіт

16.09.2021

Тривають аварійно - відновлювані роботи на ділянці самопливного каналізаційного колектору по вул. Дружби. З метою локалізації підтоплення аварійної ділянки та недопущення виливу на поверхню грунту стічних вод, аварійно- відновлювальною бригадою дільниці "Водовідведення" КП "Міський водоканал" у нічний час в каналізаційних колодязях на глибині 7 метрів було встановлено дві гумові пневматичні заглушки. Також зазначаємо,що роботи проводяться в стиснених умовах (вузька вулиця, колектор побудований на глибині 7 метрів, близькість до інших інженерних комунікацій). Організовано цілодобове перекачування стічних вод двома насосними установками від місця провалля до наступного робочого каналізаційного колодязя.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Проведення роз'яснювальних зустрічей з боржниками

16.09.2021

КП "Міський водоканал" продовжує проводити зустрічі з мешканцями гуртожитків, до яких приєднуються фахівці КП "Новокаховський гуртожиток". Так 14.09.2021 року зустрічі було проведено по вул. М.Букіна, 50 та М.Букіна, 52, а 15.09.2021 року по вул. Світлова, 2 та вул. Горького, 48.

На жаль явка мешканців гуртожитків які приходять на зустрічі дуже низька, що свідчить про не бажання мешканців долучатись до обговорення проблем збільшення дебіторської заборгованості та своєчасної сплати за отримані послуги.

КП "Міський водоканал" в котре звертається до мешканців міста своєчасно сплачувати за послуги та дотримуватись фінансової дісциплини, що буде підтримкою для підприємства, яке знаходиться у дуже складних умовах.

 

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Оголошення

13.09.2021

Шановні споживачі! У зв'язку з оновленням програмного забезпечення 14 та 15 вересня каса КП "Міський водоканал" тимчасове не зможе приймати плату за послуги. Оплату можливо зробити у відділеннях банків нашого міста. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Проведення роз'яснювальних зустрічей з боржниками

10.09.2021

Працівниками КП "Міський водоканал" фахівцем по роботі з громадськістю Прокопець О.Б., контролерами відділу водозбуту на чолі з заступником директора Позняк Є.В. 08 та 09 вересня було проведено зустрічі з мешканцями гуртожитків у зв'язку з низьким рівнем сплати за послуги з водопостачання та водовідведення та  збільшення дебіторської заборгованості мешканцями гуртожитків, яка станом на 01.09.2021 року складає 2339863,19 грн.

Так 08 вересня зустрічі були проведені по вул. Дружби, 49 та Дружби, 51 а 09 вересня по пр. Перемоги, 3а та пр. Перемоги, 3.
В ході зустрічей було повідомлено про фінансовий стан підприємства, яке перебуває в процедурі санації відповідно до провадження банкрутства та стан заборгованості
мешканцями гуртожитків за послуги.

Також мешканцям бажаючим встановити прилади обліку води в секціях гуртожитків було роз'яснено умови для прийняття до експлуатації водолічильників відповідно до Закону України " Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання" від 22.06.2017 року.

КП "Міський водоканал" звертається до мешканців міста своєчасно сплачувати за отримані послуги та не накопичувати борги, що надасть можливість підприємству стабільно працювати та цілодобово надавати послуги мешканцям міста.

 

 

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Проведення аварійно-відновлювальних робіт

09.09.2021

Станом на 09 вересня 2021 року тривають аварійно-відновлювальні роботи на ділянці аварійного самопливного каналізаційного колектору по вул. Дружби від перехрестя з вул. Маяковського до перехрестя з вул. Рибальська, провалля на якому сталось 05.08.2021.

На даний час проводяться заходи з ліквідації аварії, а саме: проводяться земляні роботи для влаштуванням установок горизонтально спрямованого буріння з подальшим чищенням трубопроводу від частин зруйнованої труби та протягування нитки трубопроводу з поліетиленових труб діаметром 400 мм (130 м.).


Звертаємо Вашу увагу на те, що на період виконання ремонтних робіт (орієнтовно з 9 вересня до 17 вересня) буде перекрито рух транспортних засобів, крім аварійно-спеціальних КП «Міський водоканал» на наступних вулицях:

 • по вул. Дружби на ділянці від перехрестя з вул. Маяковського до перехрестя з вул. Рибальська;
 • по вул. Рибальська від вул. Андріївська до вул. М. Букіна;
 • по вул. Маяковського від вул. Андріївська до вул. М. Букіна.

Просимо Вас враховувати вищезазначену інформацію при побудові маршруту транспортних засобів.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Початок аварійно-відновлювальних робіт

06.09.2021

Тривають аварійно відновлювальні роботи  на ділянці аварійного самопливного каналізаційного колектору по вул. Дружби від перехрестя з вул. Маяковського до перехрестя з вул. Рибальська. Руйнування  зводу залізобетонного каналізаційного колектору діаметром 500 мм в районні житлового будинку №63 відбулось 05 серпня 2021 року. Зруйнованим трубопроводом повністю перекрито лоток колектору, тому транспортування неочищених стічних вод по даному трубопроводу не можливо. З метою недопущення виливу неочищених стічних вод на поверхню землі, підтоплення прилеглих до аварії житлових кварталів та уникнення припинення  централізованого водопостачання мешканцям міста КП "Міський водоканал" організовано цілодобове перекачування стічної води змонтованим  тимчасовим трубопроводом та двома дренажними насосними в обхід цієї аварійної ділянки (від колодязя до місця провалля до наступного робочого колодязя за місцем провалля, орієнтовно 80  метрів).

Самопливний колектор побудований в 1967 році, матеріал труб – залізобетон,  Ø500 мм, глибинна залягання – 8-9 метрів.  Стиснені  умови проведення аварійно відновлювальних робіт - вузька вулиця, приватні забудови, наявність комунікацій міської інфраструктури (зливова каналізація діаметром 1000 мм побудована в двох метрах від колектору, силовий  кабель, кабель зв'язку, газопровід) унеможливлюють  проводити земляні роботи відкритим способом в даних ґрунтах, тому з метою забезпечення безпечних умов праці роботи по заміні трубопроводу будуть проводитись  із застосуванням безтраншейної прокладки трубопроводу.

Станом на 06 вересня 2021 року розпочинаються земляні роботи  для влаштуванням установок горизонтально спрямованого буріння  з подальшим чищенням трубопроводу від частин зруйнованої труби та  протягування нитки трубопроводу з поліетиленових труб діаметром 400 мм (130 м.).  Для виконання робіт залучено підрядну організацію ТОВ «ОДЕСАСПЕЦЕНЕРГО». 

Рух транспорту по вул. Дружби на ділянці від перехрестя з вул. Маяковського до перехрестя в вул. Рибальська перекрито, просимо водіїв враховувати це при побудові маршруту.

На даний час адміністрація Водоканалу намагається  забезпечити цілодобове надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення міста, але внаслідок непередбачуваних обставин можливі перебої у водопостачанні.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Щодо обмеження надання послуг абонентам боржникам

03.09.2021
КП "Міський водоканал" продовжує боротьбу з не платниками за надані послуги у часному секторі. Проводиться обмеження надання послуг абонентам боржникам.
Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Вакцинація працівників КП «Міський водоканал»

02.09.2021
В зв’язку з проведенням вакцинації населення з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 відповідно до розпорядження №340 від 12.04.2021 року КМУ «Про затвердження Національного плану вакцинопрофілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19» проводиться добровільна вакцинація працівників КП «Міський водоканал» мобільною бригадою з імунізації.
30.08.2021 року вже вдруге проводилась вакцинація на підприємстві. На сьогоднішній день 42 працівників зробили по два щеплення, 17 працівників одне щеплення. Деякі працівники приходили на вакцинування сім’ями. Слід зазначити, що щеплення проводилось без відриву від виробництва – це зручно для працюючих. Працівники самостійно обирали одну із пропонованих вакцин: Oxford/AstraZeneca (CoviShield), CoronaVac (Sinovac Biotech), Moderna та Comirnaty (Pfizer-BioNTech).
Колектив КП «Міський водоканал» закликає мешканців міста приєднатись до компанії профілактики захворювань на COVID-19 щоб захистити своє життя та здоров’я, уникнути тяжкого перебігу захворювання та сформувати колективний імунітет, який допоможе зняти суворі обмеження та повернутись до більш звичного життя.
Адміністрація КП "Міський Водоканал"
 
ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА НОВА КАХОВКА!

18.08.2021

Комунальне підприємство «Міський водоканал» інформує, що Господарським судом Херсонської області відкрито провадження у справі про банкрутство комунального підприємства “Міський водоканал” Відповідна ухвала суду прийнята 2 липня 2021 року. Процедуру розпорядження майном суд ввів до 18 грудня 2021 року.
Водночас КП «Міський водоканал» є об’єктом життєзабезпечення та стратегічного значення, зупинення його роботи або ліквідація (банкрутство)  неможливе з багатьох підстав.
Наразі підприємство поступово виходить з тієї кризової ситуації, що склалася, докладає чималих зусиль для «оздоровлення» підприємства, посилює роботу з боржниками  та готується переходити до відновлення платоспроможності через процедуру судової санації.
Просимо мешканців міста своєчасно сплачувати за послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, не накопичувати борги, не відкладати питання оплати за спожиту воду «на потім» та відповідально поставитися щодо оплати за отримані послуги.
І тільки тоді, спільними зусиллями, ми зможемо якнайшвидше подолати всі негаразди для подальшого безперебійного та цілодобового надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення в нашому місті. 

Адміністрація КП «Міський водоканал»

Повідомлення про зміну діючих тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення з 1 серпня 2021 року

29.07.2021

Назва послуги

Тариф в грн. за 1 куб.м

без ПДВ

з ПДВ

 

для населення

бюджетні установи, інші споживачі

для населення

бюджетні установи, інші споживачі

централізоване водопостачання

12,02

12,02

14,42

14,42

централізоване водовідведення

17,98

24,80

21,58

29,76

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Аварійно-відновлювальні роботи на ділянці головного самопливного каналізаційного залізобетонного колектору

02.08.2021
Силами ремонтної дільниці КП "Міський водоканал" проводяться аварійно-відновлювальні роботи на ділянці головного самопливного каналізаційного залізобетонного колектору діаметром 1000мм, по якому стічні води з міста Нова Каховка  транспортуються на головну каналізаційну насосну станцію №2а. 
У зв’язку з фізичним зносом, викликаним газовою корозією залізобетонних виробів, каналізаційний колодязь (КК62) на ділянці каналізаційного колектору повністю зруйновано. Відбулось провалля ґрунту разом з частинами зруйнованих залізобетонних кілець та залізобетонної плити які потрапили до колектору, чим спричинили забій каналізації. 
В зв’язку з відсутністю резервного колектору, аварійна ситуація погрожувала припиненням централізованого водопостачання та централізованого водовідведення всього населення та підприємства м. Н.Каховка (орієнтовно 50000 чоловік). 
Самопливний залізобетонний колектор Ø1000-1200 мм побудований на глибині 5 метрів в 1980 році.  В 2015 та 2017 роках був проведений ремонт двох ділянок колектору довжиною 75 та  35 метрів за рахунок коштів міського бюджету. В 2019 році розроблено проект «Капітальний ремонт дільниці самопливного каналізаційного колектору від просп.Перемоги до КНС2а м.Нова Каховка Херсонської області» загальною вартістю  16847,119 тис.грн.

 

 

 

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Повідомлення про про намір здійснити зміну діючих тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2021 рік

24.06.2021
    Керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», КП «Міський водоканал» м. Нова Каховка  інформує про намір здійснити зміну тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в наступних розмірах (з урахуванням податку на додану вартість) на 2021 рік:
плануємий тариф на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2021 рік, для всіх категорій споживачів (для виробника), яка закінчується на межі балансової належності мереж виробника та споживача, тобто до точки приєднання до централізованих мереж водопостачання для юридичних осіб або до зовнішньої стіни житлового багатоповерхового будинку при умові, що водопровідні вводи знаходиться на балансі КП "Міський водоканал", а саме:
 
 • централізоване водопостачання – 14,42 грн/м. куб;
 • централізоване водовідведення –  29,76 грн/ м. куб.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Повідомлення про аварійно-відновлювальні роботи

07.06.2021

9 червня  2021 року у зв’язку з проведенням «аварійно-відновлювальних робіт водопровідної мережі на перехресті  вул. Героїв України – вул. Горького»  з 8.00  годин буде припинено централізоване  водопостачання частини міста:

 • по вул. Історична (від вул. Горького до вул. Соборна) - (28, 30, 32, 33, 33в, 36, 38, 19, 21, 23, 25, 27, 27а, 29, 31, 33, 35, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60), дитячий садок «Теремок», школа №1, 3;
 • по вул. Героїв України (від вул. Паркова до вул. Соборна);
 • по вул. Героїв України – частина міської лікарні з вул.Горького; 
 • по вул. Горького (6,8,10); 
 • по вул. Соборна (5,10);
 • по вул. Новоселівська (1,3,4,5,6,8);
 • по пр. Дніпровський (37,51). 

 

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Фінансово-економічна звітність за 1 кв. 2021 року

04.06.2021

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

31.05.2021
Інформація про якість питної води

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

31.05.2021
Інвестиційна програма на 2021 рік

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Повідомлення про планову профілактичну дезінфекцію водопровідних мереж м. Нова Каховка

19.05.2021

«Комунальне підприємство «Міський водоканал» повідомляє, у четвер 27 травня  2021 року з 21:00 до 6:00 28 травня  2021 року буде проведено планову профілактичну дезінфекцію водопровідних мереж м. Нова Каховка.

На період дезінфекції водопровідних мереж рекомендуємо завчасно зробити запас води для питних і господарсько-побутових цілей, так як в цей період вода буде відсутня або подаватися з високим вмістом гіпохлорит натрію. У період користування  водою з водопроводу категорично забороняється.

Після шостої години ранку 28 травня 2021 р. необхідно відкрити крани і спустити воду до зникнення різкого запаху дезінфікуючого засобу. 

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Повідомлення про аварійно-відновлювальні роботи

11.05.2021

12 травня 2021 року у зв’язку з проведенням «аварійно-відновлювальних робіт водопровідної мережі на перехресті вул. Героїв України – вул. Соборна»  з 8.00  годин буде припинено централізоване  водопостачання частини міста:

 • по вул. Історична (від вул. Горького до вул. Соборної) - (19,21,23,25,27,27а,28,29,30,31,32,33,33в,35,36,38, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60) дитячий садок «Ромашка», ЗОСШ-1,ЗОСШ-3);
 • по вул. Героїв України (від вул. Горького до вул. Пушкіна);
 • по вул. Гідробудівників (від вул. Соборна до вул. Пушкіна);
 • по вул. Горького (6,8);
 • по вул. Соборна (5,10);
 • по вул. Новоселівська (1,3,4,5,6,8);
 • по пр. Дніпровський (37,51).

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Попередження про аварійну ситуацію

05.05.2021

Аварійна ситуація виникла за адресою вул. Г. України 119, у зв'язку з чим відсутнє водопостачання по вул. Рибальській,  Маяковського, Г. України від буд. 80 до 125,  Історична від буд. 80 до 130, вул Кобзаря. Про відновлення водопостачання буде повідомлено додатково.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

05.05.2021
Інформація про якість питної води

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про полив у 2021 році

06.04.2021

Згідно розпорядження міського голови за № 69-р від 10.03.2021 року встановлено повний період поливу присадибних ділянок, зелених насаджень та прибудинкової території із мережі міського водопроводу з 1 квітня по 1 жовтня 2021року.
Керівникам комунальних підприємств, головам об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів посилити контроль за раціональним використанням води для поливу присадибних ділянок, зелених насаджень та прибудинкової території.
КП «Міський Водоканал» попереджає, що використання питної води для поливу присадибних ділянок та прибудинкової території без лічильників води до початку поливного сезону заборонено.  Мешканцям приватного сектору необхідно встановити прилади обліку води до початку поливного сезону.
До уваги голів правління створених Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.
До 1.04.2021 року необхідно обов’язково звернутись до абонентського відділу КП «Міський Водоканал» для укладання договорів на водопостачання для поливу прибудинкової території.
До уваги мешканців багатоповерхових будинків!
Звертаємо увагу абонентів, які користуються прибудинковою територією багатоквартирних будинків для поливу особистих городів, що до складу діючого тарифу на утримання будинку та прибудинкової території  не включено затрати на полив городів для особистого користування мешканців будинку. У даному випадку питна вода використовується безобліково та безоплатно. Згідно ст. 16 Закону України про благоустрій населених пунктів «На об'єктах благоустрою забороняється: 2) самовільно влаштовувати городи,  створювати,  пошкоджувати або знищувати газони,  самовільно висаджувати та знищувати дерева, кущі тощо;». На громадян, які самовільно влаштують городи біля багатоквартирних будинків будуть складатися протоколи про адміністративне правопорушення за статтею 152 ( від 340 грн. до 1340 грн.)
КП «Міський Водоканал» наполягає встановлювати жителям міста прилади обліку і сплачувати лише за фактично спожиту холодну воду. Як на додатковий вид водокористування пільги на полив не розповсюджуються. У разі зміни благоустрою у присадибній ділянці (кількості мешканців, розміру поливної площі, площі теплиць,  тощо) споживачі зобов’язані у місячний термін з’явитися до водоканалу для звірки та перерахунку кількості спожитої води.
Адміністрація КП "Міський Водоканал"
Інформація про якість питної води
02.04.2021

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

До уваги мешканцiв мiста

30.03.2021

1 квітня 2021 року в зв'язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт буде відсутнє водопостачання з 8:00 до 12:00 за адресами: Перемоги 1, Перемоги 3, Перемоги 3а, Першотравнева 30.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Фінансово-економічна звітність за 2020 рік

04.02.2020

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про якість питної води
03.02.2020

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

До уваги мешканцiв мiста

Через несприятливу епідеміологічну ситуацію КП «Міський водоканал» почав працювати в обмеженому доступі, з метою скорочення ризиків розповсюдження захворюваності COVID-19. Звертаємося до вас з проханням берегти своє здоров’я і вирішувати все,що вас цікавить, дистанційно. Більшість питань ви можете вирішити з дому,звернувшись до нас за телефоном (05549) 7-18-87, 0660993915, електронною поштою info@nkvod.org.ua 
Також сплачувати свої рахунки за спожиті послуги ви можете в он-лайн режимі не виходячи з дому щоб не піддавати себе до ризиків. Існує декілька он-лайн сервісів такі як Приватбанк 24, Ощадбанк 24.

Бережіть своїх близьких – по можливості допомагайте їм також вирішувати питання в он-лайн режимі .Будьте будь ласка відповідальними і своєчасно сплачуйте за спожиті послуги.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Попередження про аварійну ситуацію

19.01.2021

У зв`язку з аварійною ситуацією на водопровідних мережах, бочка з водою буде стояти з 7:45 до 8:30 біля будинків Горького 44, 48 та Свєтлова 2.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Фінансово-економічна звітність за 9 місяців 2020 року

22.12.2020

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Попередження про аварійне відключення за адресою вул.Історична, буд. від № 3 до № 18, № 20, № 22

15.12.2020

16.12.2020 з 8:00 буде відключено водопостачання у зв'язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт по вул.Історичній в будинках від № 3 до № 18, № 20, № 22.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про якість питної води
02.12.2020

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Попередження про аварійне відключення за адресою вул.Першотравнева, буд.12

13.11.2020

У зв'язку з аварією на внутрішньому водопроводі, будинок №12 по вул. Першотравнева відключено від водопостачання. Завтра 14.11.2020 р. буде тимчасова  подача  води з 8:00 до 9:00 та з 20:00 до 21:00.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Попередження про відключення від водопостачання

12.11.2020

12.11.2020 р. з 8:00 для проведення аварійно-відновлювальних робіт, буде відключено водопостачання від проспекту Дніпровський по вул. Першотравнева до вул. Андріївська. Будинки приватного сектору по  вул. Андріївська від вул. Першотравнева по вул. Затишна, вул. Гидробудівників  від вул. Першотравнева по вул. Затишна. Будинки: Першотравнева 7,9,11,13, Торгова 2.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про якість питної води
02.11.2020

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Попередження про відключення від водопостачання

30.10.2020

03.11.2020 року з 8:00 у зв'язку з проведенням робіт буде відсутне водопостачання за адресами: Першотравнева 7,9,11,13, Торгова 2, будинки по вул. Андріївська від вул. Першотравнева до вул. Затишна.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Щодо проведення планової дезинфекцї водопровідних мереж 
20.10.2020
Комунальне підприємство «Міський водоканал» повідомляє:
у четвер 29 жовтня  2020 року з 21:00 до 6:00 30 жовтня  2020 року буде проведено планову профілактичну дезінфекцію водопровідних мереж м. Нова Каховка.

На період дезінфекції водопровідних мереж рекомендуємо завчасно зробити запас води для питних і господарсько-побутових цілей, так як в цей період вода буде відсутня або подаватися з високим вмістом гіпохлорит натрію. У період користування  водою з водопроводу категорично забороняється.
Після шостої години ранку 29 жовтня 2020 р. необхідно відкрити крани і спустити воду до зникнення різкого запаху дезінфікуючого засобу. У разі тривалого хлорного запаху в питній воді, використовувати її дозволяється тільки після кип’ятіння.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про якість питної води
02.10.2020

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Попередження про відключення від водопостачання

14.09.2020

14.09.2020 р. з 8-00 ранку на час проведення ремонтних робіт буде відсутнє водопостачання за адресами: Затишна 13, 14, 15, 16, 17.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Попередження про відключення від водопостачання

09.09.2020

09.09.2020 р. З 8-00 ранку будут проводити роботи біля магазину АТБ, у зв'язку з чим тимчасово буде відсутнє водопостачання в будинках 20, 22, 24, 28, 32,34,36,38,40,42 по проспекту Перемоги.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про якість питної води

04.09.2020

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Фінансово-економічна звітність за 1 півріччя 2020 року

21.08.2020

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Проведення ремонтних робіт

21.08.2020

Продовжуються планові роботи по встановленню кришок на люки каналізаційних та водопровідних колодязів у м. Нова Каховка.

вул.Історична, буд. 31/2: 

вул.Зорге, буд. 4(3):


Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Проведення ремонтних робіт

17.08.2020

Проводятся плановi роботи по встановленню кришок на люки каналiзацiйного та водопровiдного колодязiв. З початку 2020 року по сьогоднiшнiй день вiдремонтовано 77 колодязiв, якi несли загрозу нормального функцiонування водопровiдно-каналiзацiйної системи м.Нова Каховка та пiдвищеноi небезпеки як для пiшоходiв так i для транспорту.

вул.Щорса, буд. 39 (6): 

вул.Щорса, буд. 39 (4):

вул.Свєтлово, буд. 14 (2):

вул.Щорса, буд. 39 (5):

вул.Свєтлово, буд. 14 (3):

вул.Свєтлово, буд. 14 (4):

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про якість питної води

04.08.2020

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Проведення ремонтних робіт

30.07.2020

Проводяться планові роботи по встановленню кришок на люки водопровідних та каналізаційних колодязів:

вул.Светлово, 10: 

вул.Светлово, 14:

вугол вул.Піонерська:

вул.Героїв України, 40:

вул.Затишна, 29:

вул.Затишна, 29:

Виконання врізки по вул.Торговій:

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Попередження про відключення водопостачання по пр.Дніпровському

22.07.2020

У зв'язку з аварійною ситуацією 23.07.2020 з 12:00 до 16:00 по пр.Дніпровському на проміжку від стадіону "Енергія" до колишньої школи-інтернату буде відключення водопостачання.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Проведення ремонтних робіт

10.07.2020

Проводятся роботи по ремонту водопровiдних та каналiзацiйних колодязiв на коммунальных мережах м.Нова Каховка:

пр. Перемоги, буд. 21

 

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Проведення ремонтних робіт

07.07.2020

Встановлено охолоджуючi рамки бiля Палацу Культури та бiля АТБ-Маркету в районi Сокiл:

 

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Проведення ремонтних робіт

06.07.2020

Продовжуються роботи по ремонту каналiзацiйного коллектора КНС-9 в м.Таврiйськ:

 

Проводятся роботи по ремонту водопровiдних та каналiзацiйних колодязiв на коммунальных мережах м.Нова Каховка:

вул. Жовтнева, буд. 17

 

Встановлено охолоджуючу рамку бiля кiнотеатру "Юнiсть":

 

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про якість питної води

01.07.2020

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Проведення аварійно-ремонтних робіт

26.06.2020

Усунення аварii на водопровiднiй мережi у районi Парку Слави:

 

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Проведення ремонтних робіт

24.06.2020

Проводяться роботи по замiнi пожарних гiдрантiв на територiї м. Нова Каховка:

 

Продовжуються роботи по ремонту каналiзацiйного коллектора на КНС-9 у м.Таврiйськ:

 

Вiдремонтовано каналiзацiйний колодязь по вул. Горького та у районi водозабора Сокiл:

 

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Проведення ремонтних робіт

23.06.2020

Проведення ремонтних робіт по відновленню водопровідних та каналізаційних колодязів на комунальних мережах по вул.Новоселівській: 

 

Проведення ремонту кабельної лінії від КНС-2А до підстінції по вул.Соборній: 

 

Початок проведення ремонтних робіт по відновленню каналізаційного колектора в м.Таврійськ на КНС-9 та глибині 8 метрів:

 

Продовження робіт по заміні пожарних гідрантів у м.Нова Каховка:

 

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про якість питної води

05.06.2020

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Фінансова звітність за 1 кв. 2020 року

27.05.2020

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Попередження про проведення дезинфекції водопровідних мереж

05.05.2020

Повідомляємо, що у четвер 14 травня 2020 року з 21:00 до 6:00 15 травня 2020 року буде проведено планову профілактичну дезінфекцію водопровідних мереж м. Нова Каховка.

На період дезінфекції водопровідних мереж рекомендуємо завчасно зробити запас води для питних і господарсько-побутових цілей, так як в цей період вода буде відсутня або подаватися з високим вмістом гіпохлорит натрію. У період користування  водою з водопроводу категорично забороняється.

Після шостої години ранку 15 травня 2020 року необхідно відкрити крани і спустити воду до зникнення різкого запаху дезінфікуючого засобу. У разі тривалого хлорного запаху в питній воді, використовувати її дозволяється тільки після кип’ятіння. 

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про якість питної води

04.05.2020

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Звітність за 1 кв. 2020 року

28.04.2020

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Попередження про аварійне відключення

15.04.2020

Повідомляємо, що у зв'язку з аварією на водопровідних мережах буде тимчасово припинене водопостачання з 8:00 16.04.2020 р. у районі приватного сектору від вул.Рибальської до вул.Пушкіна та від вул.Дружби до вул.Гідробудівників.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Паспорт інвестиційної програми на 2020 рік

13.04.2020

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про якість питної води

02.04.2020

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

ПОРЯДОК ДОПУСКУ ВІДВІДУВАЧІВ

30.03.2020

Для недопущення виникнення та поширення випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19 встановлено:

 • перебування відвідувачів у торгівельному приміщенні (операційному залі) із розрахунку 1 особа на 10 кв. м;
 • не допускаються до торгівельних приміщень/операційних залів особи без засобів індивідуального захисту (масок);
 • дотримання дистанції не менше 1,5  метрів між відвідувачами, які очікують дозволу на вхід до торгівельних приміщень/операційних залів з встановленням спеціальних позначок;
 • забезпечення дотримання дистанції між відвідувачами не менше 1,5 метрів в чергах до кас та/або терміналів самообслуговування;
 • забезпечення можливості використання спиртовмісних антисептиків відвідувачами;
 • забезпечення відвідувачів достатньою кількістю одноразових серветок на столах обслуговування та умовами для збору відпрацьованих серветок.

(рішення засідання КМУ від 23.03.2020 протокол №10 та рішення  засідання міжвідомчого оперативного штабу ХОДА регіональної комісії ТЕБ та НС  від 25.03.2020 протокол №17, протокол міської постійної комісії з питань ТЕБ та НС від 25.03.2020 №18)

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Шановні споживачі!

27.03.2020

КП «Міський водоканал» є стратегічним підприємством комунальної сфери, яке, у цей непростий час, продовжує безперебійно та цілодобово постачати якісну питну воду, приймати та очищувати стічні води.

На сьогодні коли уся країна змушена перейти на роботу та спілкування он-лайн режимі, наші фахівці водоканалу - електрослюсарі, сантехніки, оператори насосних станцій, ремонтники, водії спецтехніки, лаборанти та багато інших фахівців не можуть покинути своїх обов’язків. Але на забезпечення усіх процесів з підготовки питної води, очищення стоків, ремонту мереж та обслуговування обладнання потрібні кошти, єдиним джерелом яких є платежі населення за комунальні послуги. Відсутність коштів у підприємства може привести до обмеження водопостачання та водовідведення або його припинення з непередбачуваними наслідками.

Дивлячись на складну ситуацію,в якій ми всі опинилися , працівники Водоканалу будуть вдячні мешканцям за розуміння, повагу і підтримку у цей складний час. Тому просимо вас бути відповідальними і знайти можливість своєчасно сплачувати свої рахунки за спожиті послуги водопостачання та водовідведення, адже від вашого платежу залежить безперебійне водопостачання та водовідведення. На разі існує декілька он-лайн ресурсів за допомогою яких ви можете безперешкодно сплатити за послуги Водоканалу такі як Приватбанк 24 або Ощадбанк 24. Якщо у вас немає можливості скористатися он-лайн ресурсами, а є картка ПриватБанку, то можна замовити оплату за номером 3700.
Пам’ятайте, що у боротьбі з коронавірусною інфекцією медики радять частіше мити руки з милом, що ефективно запобігає розповсюдженню вірусу.

Дякуємо усім за підтримку та бажаємо нам всім здоров’я!

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про полив присадибних ділянок, зелених насаджень та прибудинкових територій

25.03.2020
Згідно розпорядження міського голови за № 92-р від 16.03.2020 року встановлено повний період поливу присадибних ділянок, зелених насаджень та прибудинкової території із мережі міського водопроводу з 1 квітня по 1 жовтня 2020 року.
Керівникам комунальних підприємств, головам об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів посилити контроль за раціональним використанням води для поливу присадибних ділянок, зелених насаджень та прибудинкової території.
КП «Міський Водоканал» попереджає, що використання питної води для поливу присадибних ділянок та прибудинкової території без лічильників води до початку поливного сезону заборонено.  Мешканцям приватного сектору необхідно встановити прилади обліку води до початку поливного сезону.

До уваги голів правління створених Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

До 1.04.2020 року необхідно обов’язково звернутись до абонентського відділу КП «Міський Водоканал» для укладання договорів на водопостачання для поливу прибудинкової території.

До уваги мешканців багатоповерхових будинків

Звертаємо увагу абонентів, які користуються прибудинковою територією багатоквартирних будинків для поливу особистих городів, що до складу діючого тарифу на утримання будинку та прибудинкової території  не включено затрати на полив городів для особистого користування мешканців будинку. У даному випадку питна вода використовується безобліково та безоплатно. Згідно ст. 16 Закону України про благоустрій населених пунктів «На об'єктах благоустрою забороняється: 2) самовільно влаштовувати городи,  створювати,  пошкоджувати або знищувати газони,  самовільно висаджувати та знищувати дерева, кущі тощо;». На громадян, які самовільно влаштують городи біля багатоквартирних будинків будуть складатися протоколи про адміністративне правопорушення за статтею 152 ( від 340 грн. до 1340 грн.)

  КП «Міський Водоканал» наполягає встановлювати жителям міста прилади обліку і сплачувати лише за фактично спожиту холодну воду. Як на додатковий вид водокористування пільги на полив не розповсюджуються. У разі зміни благоустрою у присадибній ділянці (кількості мешканців, розміру поливної площі, площі теплиць,  тощо) споживачі зобов’язані у місячний термін з’явитися до водоканалу для звірки та перерахунку кількості спожитої води.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про якість питної води

20.03.2020
Адміністрація КП "Міський водоканал" звертає увагу мешканців міста Нова Каховка що питна вода, яка подається в мережу міста з артезіанських свердловин абсолютно безпечна та належної якості.
Зазначаємо, що виробничий контроль якості питної води проводить відомча хіміко-бактеріологічна лабораторія питної води (свідоцтво технічної компетентності №РЧ-006/2019 від 14.01.2019 р. виданогого державним підприємством «Херсонстандартметрологія»)  відповідно до  Державних санiтарних норм та правил "Гiгiєнiчнi вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною"(ДСанПiН 2.2.4-400-10). 
Відповідно до п.9 протоколу №12 засідання регіональної комісії з питань техногенно- технічної безпеки та надзвичайних ситуацій Херсонської обласної державної адміністрації посилено  виробничий контроль за якістю та безпечністю питної води відповідно до вимог ДСанПiН 2.2.4-400-10.
Відповідно до інформації Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) стосовно питної води, коронавірус COVID-19 у воді не живе та легко піддається окисленню. 
Хіміко-бактеріологічною лабораторією питної води Водоканалу щоденно відбираються та ретельно контролюються проби води на виході з наших насосних станцій та у контрольних точка на мережах по всьому місту. 


Ми цілодобово дбаємо, щоб у домівках міста  була вода відповідно до норм питного водопостачання.
ВООЗ також зазначає, що “на сьогодні немає жодних доказів того, що вірус COVID-19 передається через каналізаційні системи, з очищенням стічних вод або без них”.
Таку ж позицію озвучив Федеральний інститут безпеки та гігієни праці Німеччини (BauA): “Передача віруса COVID-19 через каналізаційні мережі малоймовірна, адже основним джерелом передачі є повітряно-крапельний шлях через дихальні шляхи або через руки, що контактують зі слизовою оболонкою носа, рота чи кон’юнктиви”.
Міські очисні споруди каналізації м.Нова Каховка  працюють у штатному режимі з дотриманням умов гігієни та техніки безпеки праці.
Дотримуйтесь правил особистої гігієни, бережіть себе та своїх близьких!

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про якість питної води

03.03.2020

Адміністрація КП "Міський Водоканал"