Комунальне підприємство «Центральна міська аптека» забезпечує:

  • необхідні умови для функціонування та розвитку служби медикаментозного забезпечення;
  • здійснення роздрібної та оптової торгівлі лікарськими засобами на території Херсонської області;
  • своєчасне та високоякісне задоволення потреб населення, закладів охорони здоров’я, інших закладів лікарськими засобами.

Комунальне підприємство «Центральна міська аптека Новокаховської міської ради» було створено 22 вересня 2006 року відповідно до рішення № 124 Новокаховської міської ради. У своїй діяльності підприємство керується діючим законодавством України і своїм Статутом, який затверджено Рішенням Новокаховської міської ради від 22.09.2006 року № 124, рішеннями Новокаховської міської ради та виконкому, розпорядженнями міського голови.

До складу підприємства входять:

  1. ЦМА №60 за адресою: м. Нова Каховка, вул.Дзержинського,11;
  2. аптека №141 за адресою: м. Нова Каховка, вул.Горького,38;
  3. аптека №145 за адресою: м. Таврійськ, вул.Молодіжна,33;
  4. аптечний пункт №1 (аптеки №141) за адресою: м. Нова Каховка, вул.Свєтлова,1 (ЦМЛ, дитяча поліклініка, 1-й поверх);
  5. аптечний пункт №2 (ЦМА №60) за адресою: м. Нова Каховка, вул.Свєтлова,1 (ЦМЛ, лікарняний корпус №2, 1-й поверх);
  6. аптечний пункт №3 (ЦМА №60) за адресою: м. Нова Каховка, вул.Карла Маркса,33а (ЦМЛ, поліклініка №1, 2-й поверх);
  7. аптечний пункт №4 (ЦМА №60) за адресою: м. Нова Каховка, вул.Карла Маркса,33а (ЦМЛ, терапевтичне відділення, 1-й поверх).

КП «ЦМА» проводить відпуск медикаментів по безплатним та пільговим рецептам для пільгових категорій населення. Підприємство бере участь в реалізації Пілотного проекту по лікуванню хворих з гіпертонічною хворобою, про що укладено договір з Департаментом охорони здоров’я Херсонської обласної Державної адміністрації. Для зручності відпуск лікарських засобів громадянам з гіпертонічною хворобою проводиться з Центральної міської аптеки №60 у .м. Нова Каховка та аптеки №145 у м. Таврійськ, вул. Молодіжна, 33. В цих аптеках постійно підтримується максимальний асортимент відповідних лікарських засобів вітчизняного та імпортного виробництва.

У КП «ЦМА» існує система знижок, а саме: при наданні пенсійного посвідчення покупцям надається знижка в розмірі п’яти відсотків від вартості товару.