Комунальне підприємство "Міський водоканал" у місті Нова Каховка

 • підйом питної води з артезіанських свердловин;
 • транспортування стічних вод від населення, підприємств та інших організацій на очисні споруди;
 • очищення стічних вод на очисних спорудах каналізації та скид у р.Дніпро.

Детальніше про підприємство Фінансова інформація

Фінансова інформація за 9 місяців 2016 року

27.10.2016

Ви також можете ознайомитися з іншою фінансовою інформацією про наше підприємство. 

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Попередження про проведення хлорування

24.10.2016

«Комунальне підприємство «Міський водоканал» повідомляє, що 25 жовтня 2016 року з 21.00 години до 6.00 години ранку 26 жовтня 2016 року буде проведено планова профілактична дезінфекція водопровідних мереж м. Нова Каховка. На період дезінфекції водопровідних мереж рекомендуємо завчасно запастися водою для питних і господарсько-побутових цілей, так як в цей період вода буде відсутня або подаватися з високим вмістом хлору. У цей час користування водою з водопроводу категорично забороняється. Після шостої години ранку 26 жовтня 2016 р. необхідно відкрити крани і спустити воду до зникнення різкого запаху хлору. У разі тривалого хлорного запаху в питній воді, використовувати її дозволяється тільки після кип’ятіння.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про якість питної води

03.10.2016

Повідомлення про намір зміни діючих тарифів на 2017 рік

27.09.2016

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Щодо встановлення загальнобудинкових лічільників

На виконання інвестиційної програми 2016 р. нашим підприємством було встановлено загальнобудинкові прилади обліку за такими адресами:

 • пр. Перемоги 17
 • пр. Перемоги 19
 • пр. Перемоги 34
 • Довженко 15
 • Горького 24
 • Соборна (Щорса) 25
 • Соборна (Щорса) 27
 • Букіна 16
 • Букіна 32
 • Букіна 36
 • Першотравнева 22
 • Піонерська 21

Постановою КМУ № 630 від 21.07.2005 року встановлено порядок розрахунків у разі встановлення загально будинкового приладу обліку.

П. 11. У  разі  встановлення  будинкових  засобів  обліку води у багатоквартирному   будинку,   де   окремі   квартири   обладнані квартирними  засобами  обліку,  споживач,  який  не має квартирних засобів обліку,  оплачує послуги згідно з показаннями  будинкових засобів  обліку,  не  враховуючи витрати води виконавця, юридичних осіб  та  фізичних  осіб  - підприємців,  які  є  власниками  або орендарями  приміщень у цьому будинку,  та сумарних витрат води за показаннями усіх квартирних засобів обліку. Різниця розподіляється між   споживачами,   які   не  мають  квартирних  засобів  обліку, пропорційно  кількості  мешканців  квартири  в  разі   відсутності витоків  із  загальнобудинкової  мережі,  що підтверджується актом  обстеження,  який складається виконавцем у присутності не менш  як двох мешканців будинку. 

За наявності  витоків із загальнобудинкової мережі споживачі, які не  мають  квартирних  засобів  обліку,  оплачують послуги  з холодного,    гарячого   водопостачання   та   водовідведення   за встановленими нормативами (нормами) за місяць,  у якому ці  витоки виявлено. 

Отже, щомісяця, в місцях загального користування на дошках об’яв, КП «Міський Водоканал» буде попереджати про дату та час зняття показів загально будинкових водомірів, квартирних водомірів, водомірів на полив прибудинкової території, приладів обліку юридичних осіб  та  фізичних  осіб  -  підприємців. Одночасно з представниками будинків буде проведено обстеження загально будинкових мереж на предмет витоків. Результати нарахувань за показами загально будинкового приладу обліку  будуть розміщенні у місцях загального користування.   

 Схема розрахунку

До уваги голів правління та мешканців будинків створених Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

Згідно розпорядження міського голови за № 66-р від 11.03.2016 року встановлено повний період поливу присадибних ділянок, зелених насаджень та прибудинкової території із мережі міського водопроводу з 01 квітня по 01 жовтня 2016 року.

Отже з моменту початку самостійної діяльності новостворених ОСББ, а саме з дня підписання акту прийому – передачі будинку, головам правління необхідно обов’язково звернутись до абонентського відділу  КП "Міський водоканал"  для укладання договору на водопостачання для поливу прибудинкової території.

Для мешканців новостворених ОСББ порядок розрахунків з Комунальним підприємством по кожній окремій квартирі залишається незмінний тому що з кожним власником квартири укладено прямий договір. 

Але звертаємо увагу тих власників квартир в яких встановлено прилади обліку води про необхідність вчасно щомісячно надавати покази водомірів  в будь-який Зручний для Вас спосіб.

Також КП "Міський водоканал", звертається до абонентів пільгових категорій щодо порядку нарахування за фактично використані послуги водопостачання та водовідведення з урахуванням пільг. 

Згідно  п. 14 Постанови Кабінету Міністрів України № 630 від 21.07.2005 року «Про затвердження Правил надання послуг  з централізованого опалення, постачання холодної  та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення»:

«…Показання квартирних  засобів  обліку  знімаються  споживачем щомісяця.

П. 22 абзац 3: «…У разі встановлення квартирних засобів  обліку  їх  показання 

розподіляються  пропорційно  кількості мешканців квартири.  Пільги споживачам з оплати послуг надаються  на  частку, отриману  після  такого розподілу,  за фактичними витратами, але не вище нормативів  (норм) споживання, визначених законодавством. 

Отже Пропонуємо,  щомісяця з 25 по 28, надавати фактичні покази водомірів:

- за тел. 7-18-87 цілодобово на автовідповідач (необхідно вказати адресу, показання лічильника, особовий рахунок) у разі питання необхідно залишити номер телефону для зворотного зв’язку).

З 13-00 по 15-00 в робочі дні оператор відповідає на питання і приймає показання лічильника.

- через сайт підприємства nk-komun.org.ua, або безпосередньо на електронну пошту info@nkvod.org.ua

- СМС повідомленням за тел. 066-099-39-15 цілодобово або зателефонувати в робочий час.

- через соціального працівника (якщо Вас обслуговує УПСЗН).

Варто зазначити,  за відсутності показів водомірів у звітному місяці, компенсація пільг проводиться не буде. У разі подання показів водомірів у наступних періодах, компенсація пільг буде надаватися за фактичними витратами, але не вище соціальних нормативів  (норм) споживання, визначених законодавством.     

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Попередження про відключення водопостачання у зв'язку із проведенням ремонтних робіт

06.09.2016

 У зв'язку з проведенням аварійних робіт 07 вересня 2016 р. з 8:00 буде відсутнє водопостачання за наступними адресами: 

 • вул. Довженко 33,35,37,25,29
 • вул. Першотравнева 22
 • перехрестя вул. Андріївська (Калініна) та вул. Маяковского

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про якість питної води

31.08.2016

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Проект інвестиційної програми на 2017 рік

27.08.2016

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Фінансова інформація за 1 півріччя 2016 року

18.08.2016

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про якість питної води

02.07.2016

До уваги пільговиків

15.06.2016

     КП Міський Водоканал, звертається до абонентів пільгових категорій щодо порядку нарахування за фактично використані послуги водопостачання та водовідведення з урахуванням пільг.

     Згідно  п. 14 Постанови Кабінету Міністрів України № 630 від 21.07.2005 року «Про затвердження Правил надання послуг  з централізованого опалення, постачання холодної  та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення»:

«…Показання квартирних  засобів  обліку  знімаються  споживачем щомісяця.
П. 22 абзац 3: «…У разі встановлення квартирних засобів  обліку  їх  показання розподіляються  пропорційно  кількості мешканців квартири.  Пільги споживачам з оплати послуг надаються  на  частку,  отриману  після  такого розподілу,  за фактичними витратами, але не вище нормативів  (норм) споживання, визначених законодавством. 

    Пропонуємо,  щомісяця з 25 по 28, надавати фактичні покази водомірів:

- за тел. 7-18-87 цілодобово на автовідповідач (необхідно вказати адресу, показання лічильника, особовий рахунок) у разі питання необхідно залишити номер телефону для зворотного зв’язку).

З 13-00 по 15-00 в робочі дні оператор відповідає на питання і приймає показання лічильника.

- через сайт підприємства (nk-komun.org.ua), або безпосередньо на електронну пошту info@nkvod.org.ua

- СМС повідомленням за тел. 066-099-39-15 цілодобово або зателефонувати в робочий час.

- через соціального працівника (якщо Вас обслуговує УПСЗН).

     Варто зазначити,  за відсутності показів водомірів у звітному місяці, компенсація пільг проводиться не буде. У разі подання показів водомірів у наступних періодах, компенсація пільг буде надаватися за фактичними витратами, але не вище соціальних нормативів  (норм) споживання, визначених законодавством.     

        Тому, просимо вчасно щомісячно надавати покази водолічильників в будь-який зручний для Вас спосіб.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про якість питної води

01.06.2016

Проведення хлорування водопровідних мереж

З 21:00 17 травня до 6:00 18 травня буде проведено планове профілактичне хлорування водопровідних мереж.

У цей час користування водою з водопроводу забороняється. Після шостої години ранку 18 травня необхідно

відкрити крани і спустити воду до зникнення запаху.

Адміністрація КП " Міський Водоканал"

Фінансова інформація за 1 квартал 2016 року

06.05.2016

Інформація про якість питної води

01.05.2016

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про якість питної води

01.04.2016

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Про встановлення поливного періоду у 2016 році

31.03.2016

Згідно розпорядження міського голови за № 66-р від 11.03.2016 року встановлено повний період поливу присадибних ділянок, зелених насаджень та прибудинкової території із мережі міського водопроводу з 01 квітня по 01 жовтня 2016 року.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

До уваги голів правління створених Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

28.03.2016

До 01.04.2016 року необхідно обов’язково звернутись до абонентського відділу КП «Міський Водоканал» для укладання договорів на водопостачання для поливу прибудинкової території.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про якість питної води

01.03.2016

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про якість питної води

01.02.2016

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Нові тарифи на водопостачання та водовідведення з 01.02.2016

29.01.2016

Керуючись Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 26.11.2015 року № 2868 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)суб’єктам господарювання, які є виконавцями цих послуг», зареєстрованої в Міністерстві юстиції України від 11.01.2016 року за № 24/28154, (офіційно опубліковано в «Офіційний вісник України» від 29.01.2016 року № 6 стаття 332), КП «Міський водоканал» м. Нова Каховка застосував наступні тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) з 01.02.2016 року для абонентів котрих КП «Міський водоканал» є виконавцем цих послуг, а саме:

Вид послуг

Одиниця виміру

Тариф для абонентів, котрих КП «Міський водоканал» є виконавцем послуг, в т.ч. ПДВ

 Централізоване постачання холодної води

грн./м3

 4,56

 Централізоване водовідведення (з використанням  внутрішньобудинкових систем)

грн./м3

 8,52

 Детальніше про тарифи  

Адміністрація КП "Міський водоканал"

Інформація про якість питної води

03.01.2016

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про якість питної води

01.12.2015

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Фінансова інформація за дев'ять місяців 2015 року

30.10.2015

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про якість питної води

30.10.2015

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Проект інвестиційної програми на 2016 рік (зі змінами)

20.10.2015

З метою обґрунтування запланованих витрат ліцензіата КП «Міський водоканал», які спрямовуються на капітальні інвестиції в будівництво, реконструкцію, модернізацію об'єктів водопостачання та водовідведення, придбання матеріальних та нематеріальних активів та/або сум, спрямованих на повернення кредитів, та інших зобов’язань, які планується використати для фінансування зазначених цілей, комунальним підприємством розроблена інвестиційна програма відповідно до вимог Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  від 14.12.2012  № 630 «Про затвердження порядків розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення» та Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, затвердженого Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг № 381 від 14.12.2012.

Ви також можете ознайомитися з іншою фінансовою інформацією про наше підприємство.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Проведення планового хлорування

12.10.2015

20 жовтня 2015р. з 21-00 години до 6-00 години  ранку 21 жовтня 2015р. буде проведенно планове профілактичне хлорування водопровідних мереж міста Нова Каховка. На період дезінфекції водопровідних мереж рекомендуємо завчасно запастися водою для питних та побутово - господарських потреб.

У цей час користування  водою з водопроводу категорично забороняється. Після шостої години ранку 21 жовтня необхідно відкрити крани і спустити воду до зникнення різкого запаху хлору. У разі тривалого хлорного запаху в питній воді, використовувати її дозволяється тільки після кип’ятіння.

Адміністрація КП “Міський водоканал”

Інформація про якість питної води

02.10.2015

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Про закінчення періоду поливу

30.09.2015

01.10.2015р. згідно розпорядження міського голови №75-р от 11.03.2015р. закінчився період поливу присадибних ділянок, зелених насаджень та прибудинкових теритрій із мережі міського водопроводу.  З 01.10.2015р. полив присадібних ділянок, зелених насаджень та прибудинкових територій із мережі міського водопроводу можливо лише у випадку наявності лічильника.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Проект інвестиційної програми на 2016 рік

24.09.2015

З метою обґрунтування запланованих витрат ліцензіата КП «Міський водоканал», які спрямовуються на капітальні інвестиції в будівництво, реконструкцію, модернізацію об'єктів водопостачання та водовідведення, придбання матеріальних та нематеріальних активів та/або сум, спрямованих на повернення кредитів, та інших зобов’язань, які планується використати для фінансування зазначених цілей, комунальним підприємством розроблена інвестиційна програма відповідно до вимог Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  від 14.12.2012  № 630 «Про затвердження порядків розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення» та Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, затвердженого Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг № 381 від 14.12.2012.

Ви також можете ознайомитися з іншою фінансовою інформацією про наше підприємство.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Увага! Аварія!

22.09.2015

У зв'язку з аварією на водоводі з 22.09.15р. буде відсутнє водопостачання за адресою:  пр. Перемоги 19,21,23,25.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про якість питної води на 01 серпня 2015 року

03.08.2015

Ознайомитися детально з актуальною інформацією про якість постачаємої питної води у Новій Каховці ви можете у розділі "Про підприємство"

Переглянути

Адміністрація КП "Міський водоканал"

Фінансова інформація за перше півріччя 2015 року

03.08.2015

Надаємо до публічного доступу фінансово-економічні показники роботи та звіт про виконання фінансового плану КП «Міський водоканал» за 1 півріччя 2015р.

Переглянути

Адміністрація КП "Міський водоканал"

Роз’яснення з питань надання послуг з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)

Відповідно до  Постанови Комісії від 10.08.2012 № 279 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення», зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 31.08.2012 № 1468/21780, КП «Міський водоканал» м. Нова Каховка є ліцензіатом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – Комісія). 
Зі вступом в дію зазначених Ліцензійних умов під державне регулювання Комісії підпадає господарська діяльність Комунального підприємства «Міський водоканал» м. Нова Каховка.
Комісія своїми постановами встановлювала тариф для КП «Міський водоканал» м. Нова Каховка водоканал, на здійснення ліцензійної діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення (для виробника), яка закінчується на межі балансової належності мереж виробника та споживача, тобто до точки приєднання до централізованих мереж водопостачання для юридичних осіб або до зовнішньої стіни житлового багатоповерхового будинку при умові, що водопровідні вводи знаходиться на балансі КП "Міський водоканал". 
Таким чином, в вищезазначений тариф не входять витрати на збут, а саме: на заробітну плату контролерам водопровідно-каналізаційного господарства, комісійний збір банківським установам, витрати на проведення планових періодичних повірок засобів обліку холодної води, обслуговування і ремонт квартирних засобів обліку, у тому числі їх демонтаж, транспортування та монтаж після повірки, розпломбування та опломбування, а також на формування обмінного фонду квартирних засобів обліку то що. 
КП «Міський водоканал» як виробник послуг з централізованого водопостачання та водовідведення та як ліцензіат Комісії повинен здійснювати свою діяльність додержуючись вимог чинного законодавства. На підставі вищезазначеного, підприємство несе щомісячно збитки в розмірі до 100,0 тис.грн. 
ПКМУ від 1 жовтня 2014 р. N 532 було внесенно зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 р. N 869 "Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги", а саме затверджено "Порядок формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)", де на законодавчому рівні визначено поняття виконавця послуг, внутрішньобудинкова система холодного водопостачання  та механізм формування тарифу на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), а саме перелік витрат, які несе виконавець послуг, від зовнішньої стіни будинку до першої запірної арматури на відгалуженні від стояка або у разі її відсутності трійника (врізки) включно, що розташований у квартирі споживача.
КП «Міський водоканал» м. Нова Каховка розробив та надав розрахунки тарифу на послуги централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) до Комісії, на розгляд та затвердження. 

Весь документ

Адміністрація КП "Міський водоканал"

Інформація про якість питної води

Дізнатися детально про якість постачаємої міським водоканалом питної води у Новій Каховці ви можете у розділі "Про підприємство"

Переглянути

Адміністрація КП "Міський водоканал"

Оновлена фінансова інформація

КП "Міський водоканал" надає у публічний доступ фінансову інформацію за перший квартал 2015 року. 

Переглянути

Адміністрація КП "Міський водоканал"

Шановні споживачі!

КП "Міський водоканал" звертається до кожного споживача з проханням щомісяця з 20 по 27 надавати покази лічильників води у будь-який зручний для Вас спосіб. А саме:

 • звернутись до контролера Вашого  будинку, записати на автовідповідач за телефоном 7-18-87,
 • зателефонувати або відправити СМС повідомлення за номером 066-099-39-15, 
 • через сайт підприємства: nk-komun.org.ua.

Покази водомірів необхідно надавати щомісяця особливо тим споживачам, які користуються пільгами на надання житлово-комунальних послуг та отримують субсидії.  Звертаємо увагу, що покази лічильників передані через платіжні документи, до КП Міський Водоканал не поступають, у зв’язку з особливостями банковської системи, тому з липня 2015 року всі споживачі, які мають прилади обліку отримають квитанції встановленого зразка, в яких сума до сплати за спожиті послуги за попередній місяць буде нарахована  згідно показів які нададуть споживачі  з 20 по 27 червня.  У разі, якщо у вказаний період не будуть надані поточні покази лічильників, то рахунок  за червень місяць буде надано з розрахунку середньомісячного споживання послуг за попередні місяці.  У разі незгоди з середньомісячним нарахуванням пропонуємо надати поточні покази лічильників після чого Ви отримуєте квитанцію з урахуванням поточних показників.

Адміністрація КП "Міський водоканал"

Зміна юридичної адреси

Звертаємо Вашу увагу на те, що у КП "Міський водоканал" змінено юридичну адресу на таку: 74900, Херсонська обл., м.Нова Каховка, вул.Електромашинобудівників,6.

Адміністрація КП "Міський водоканал"

Нові розцінки на водопостачання та водовідведення

З 01 травня 2015 року вступають в дію нові розцінки на водопостачання та водовідведення для фізичних та юридичних осіб, будь-ласка ознайомтеся з ними в розділі тарифів.

Адміністрація КП "Міський водоканал"

 Детальніше

До уваги споживачів!

Згідно розпорядження міського голови № 75-р від 11.03.2015 року встановлено період поливу присадибних ділянок, зелених насаджень та прибудинкової території із мережі міського водопроводу з 01 КВІТНЯ по 01 ЖОВТНЯ 2015 року.

17.03.2014. Адміністрація КП "Міський водоканал"

ДОРОГИЕ ДРУЗЬЯ! УВАЖАЕМЫЕ КОЛЛЕГИ!

КП «Городской Водоканал» города Новая Каховка горячо поздравляет с профессиональным праздником — Днем работников жилищно-коммунального хозяйства!

От устойчивости и надежности этой сферы, от профессионализма и ответственности работающих в ней людей во многом зависит благополучие каждого дома, каждой семьи.

Сегодня коммунальная отрасль претерпевает серьезные изменения. Акцент делается на энергосбережение и техническое перевооружение, качество услуг.

Все это под силу только настоящим профессионалам, которые любят свою работу и делают ее на совесть.

Спасибо вам за ваш труд, за верность избранному делу.

Крепкого здоровья, удачи, успехов вам и вашим близким!

Директор КП «Городской Водоканал»      В.В. Радованец

Шановні споживачі!

КП " Міський Водоканал" повідомляє, що в звязку з поломкою на лінії телефон 7-18-87 тимчасово не працює. На разі ведуться роботи по ремонту телефоної мережі.

Адміністрація КП "Міський водоканал"

Увага! АВАРІЯ!

Сталася аварія за адресою вул. Калініна 94а. Тимчасово відключено водопостачання в будинках за номерами с 81 по 94.

Адміністрація КП "Міський водоканал"

Прийом звернень та запитань на автовідповідач (цілодобово)

Для поліпшення роботи з споживачами та для зручності споживачів з 20.02.2015 року зявилась ще одна послуга: за телефоном 7-18-87 абонентського відділу працює автовідповідач.

Тобто, споживачі можуть залишити повідомлення на автовідповідачі (необхідно повідомити номер телефону, адресу, та питання). У продовж робочого дня Вам передзвонить оператор та відповість на Ваші питання. Також можливо залишати покази водомірів. Повідомлення можливо залишати цілодобово.

Адміністрація КП "Міський водоканал"

Увага! Аварія!

Сталася аварія по пр. Перемоги, будинки 21,23,25 відключені від водопостачання. Працівники КП "Міський Водоканал" ведуть відновлювальні роботи.

Адміністрація  КП "Міський Водоканал"

Увага! Аварія!

Сталася аварія по вулиці Світлова, в звязку з чим у будинку № 9 відсутнє водопостачання. Аварійна бригада КП "Міський Водоканал" проводить відновлювальні роботи. 

12.01.2015р. о 12-00 годині водопостачання по вулиці Светлова у будинку № 9 відновленно.

Адміністрація  КП "Міський Водоканал"

Шановні Новокаховчани! 

Колектив комунального підприємства «Міський Водоканал» вітає всіх з Новорічними та різдвяними святами, бажає успіху, процвітання, міцного здоров’я та миру. Бажаємо провести Старий Рік та зустріти Новий Рік в родинному колі та з друзями.  Користуючись нагодою, дякуємо всім хто у продовж року стабільно сплачував за надані послуги водопостачання та водовідведення. Рік був нелегким, складним. Багато зроблено нами, попереду ще багато планів та задумів по поліпшенню якості нашої роботи, розвитку підприємства. Не все вдалося в 2014 році. Але ми з надією та оптимізмом дивимося в рік наступний і віримо, що разом з вами ВСЕ й у ВСІХ буде добре!

Адміністрація КП «Міський водоканал»

Аварійні роботи

10 грудня 2014 року будуть проводиться аварійні роботи, в звязку з чим в будинках:

 • Светлова 7,9,10
 • пр. Перемоги 17,19
 • Зорге 4

буде відсутнє водопостачання

Адміністарція КП "Міський Водоканал"

Аварійні роботи

12 листопада 2014 року будуть проводиться аварійні роботи, в зв'язку з чим в будинках:

 • Дзержинського 53, 51, 49, 47, 49а, 47а
 • ​Букіна 68, 70а, 70б, 70, 72, 74

буде відсутнє водопостачання.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"