Комунальне підприємство "Міський водоканал" у місті Нова Каховка

 • підйом питної води з артезіанських свердловин;
 • транспортування стічних вод від населення, підприємств та інших організацій на очисні споруди;
 • очищення стічних вод на очисних спорудах каналізації та скид у р.Дніпро.

Нові тарифи з 15.05.2018 Інформація про якість води Фінансова звітність

Кабінет споживача послуг (для населення)

 • Дізнатись про заборгованість
 • Передати показники лічильників

Перейти до кабінету

Абоненти, які мають пільги або субсидію зобов'язані 3 25 по 31 число кожного місяця надавати показники лічильників!

Інформація про якість питної води

03.12.2018

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

28.11.2018

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про якість питної води

01.11.2018

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Виконання фінансового плану за 9 місяців 2018 року

01.11.2018

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Звіт про витрати на виробництво та фінансові показники діяльності за 9 місяців 2018 року (форма 1С-водопостачання, водовідведення)

29.10.2018

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Фінансова звітність за 9 місяців 2018 року

29.10.2018

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Продовження аварійно - відновлювальних робіт на самопливному каналізаційному колекторі

17.10.2018

Продовжуються аварійно - відновлювальні роботи на самопливному каналізаційному колекторі по вул. Дружби в районі перехрестя з вул. Маяковського.
Як раніше повідомляли, в зв’язку з обмеженими  умовами проведення робіт, а саме :глибина закладення колектора - 8 метрів, вузька вулиця, приватні забудови, наявність комунікацій міської інфраструктури, силові кабелі, кабелі зв'язку, газопровід, зливова каналізація які унеможливлюють  проводити земляні роботи відкритим способом на даних грунтах та в таких умовах є небезпечним для здоров’я та життя робітників. Тому з метою забезпечення безпечних умов праці проводились роботи з будівництва обвідного колектору із застосуванням безтраншейної прокладки трубопроводу. З огляду на технологію проведення даного виду робіт прокладка здійснюється повільно,близько 2-3 метри на добу. Із 40 метрів горизонтального буріння проведено 17м. Але 27 вересня 2018 року трапилось нове провалля ґрунту та руйнування цегляної кладки основного каналізаційного колодязя на перехресті вул. Маяковського та вул..Дружби, до якого надходять стоки з трьох колекторів. В результаті цього стовп води висотою 5 метрів потоком змив грунт в котлован та заповнив мулом подальші колодязі.
На даний час проводяться заходи  щодо подальших безпечного проведення аварійно –відновлювальних робіт, припинення стічної води до існуючого котловану, розчищення мулу з нових підготовлених колодязів та осушення котловану.
Зазначаємо,що проводити роботи на глибині 8 метрів в просадних ґрунтах  без попередньої підготовки безпечних умов праці небезпечно.
Також зазначаємо з метою недопущення виливу неочищених стічних вод на поверхню землі, підтоплення прилеглих до аварії житлових кварталів та уникнення припинення  централізованого водопостачання мешканцям міста КП "Міський водоканал" продовжується організоване цілодобове перекачування стічних  вод трьома  дренажними фекальними насосами від місця провалля до наступного робочого колодязя.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Проведення дезінфекції водопровідних мереж у Новій Каховці

17.10.2018

«Комунальне підприємство «Міський водоканал» повідомляє, що 25 жовтня 2018 року з 21:00 до 6:00 26 жовтня 2018 року буде проведено планову профілактичну дезінфекцію водопровідних мереж м. Нова Каховка.
На період дезінфекції водопровідних мереж рекомендуємо завчасно запастися водою для питних і господарсько-побутових цілей, так як в цей період вода буде відсутня або подаватися з високим вмістом хлору. У цей час користування  водою з водопроводу категорично забороняється.
Після шостої години ранку 26 жовтня 2018 р. необхідно відкрити крани і спустити воду до зникнення різкого запаху хлору. У разі тривалого хлорного запаху в питній воді, використовувати її дозволяється тільки після кип’ятіння.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

09.10.2018

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про якість питної води

03.10.2018

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Щодо проведення аварійно-відновлювальних робіт на самопливному колекторі

20.09.2018

КП "Міський водоканал" повідомляє, що на самопливному каналізаційному колекторі по вул. Дружби в районі перехрестя з вул. Маяковського продовжуються аварійно - відновлювальні роботи.

З метою недопущення виливу неочищених стічних вод на поверхню землі, підтоплення прилеглих до аварії житлових кварталів та уникнення припинення  централізованого водопостачання мешканцям міста КП "Міський водоканал" організовано цілодобове перекачування стічних  вод трьома  дренажними фекальними насосами від місця провалля до наступного робочого колодязя.

В зв’язку з обмеженими  умовами проведення робіт, а саме :глибина закладення колектора - 8 метрів, вузька вулиця, приватні забудови, наявність комунікацій міської інфраструктури, силові кабелі, кабелі зв'язку, газопровід, зливова каналізація які унеможливлюють  проводити земляні роботи відкритим способом. Тому на теперішній час проводяться роботи з будівництва обвідного колектору із застосуванням безтраншейної прокладки трубопроводу. З огляду на трудомісткість роботи проводяться повільно близько 2-3 метри на добу. Із 40 метрів горизонтального буріння проведено 17м. 

В зв’язку з тим що по даному колектору скидається 150 м3 на годину стічної води яка проникає через пошкоджений трубопровід  в грунт  і тим самим не дає змоги працювати на глибині 8 метрів.

Для відновлення робіт з горизонтального буріння необхідно припинити подачу стічної води. Для цього з метою забезпечення безпечних умов праці робітників підприємства на аварійному колекторі тимчасово встановлено 4 залізобетонних кільця, через які  для механічного та гідравлічного прочищення пошкодженого  трубопроводу проведено  вкриття зводу аварійної частини колектору. На даний час прочищено 35 метрів та надалі продовжуються роботи. Роботи по відновленню безтраншейної прокладки трубопроводу можливо тільки після повного припинення прийому стічних вод в даному районі або повного припинення централізованого водопостачання міста на дві доби.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про якість питної води

03.09.2018

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Авария на канализационном коллекторе

29.08.2018

На пересечении улиц Маяковского и Дружбы 28.07.2018г. произошла авария, провалился свод трубы, на протяжении 16 метров, и на глубине 8 метров, главного коллектора КНС-2. Стоки в объёме около 2000 м3 с прилегающих районов города начали наполнять колодцы, и в районе первичных колодцев внутриквартальных и магистральных коллекторов, и особенно в заниженных рельефно части улиц произошло вытекание на поверхность грунта. КП «Горводоканал» начиная с дня когда определились, что коллектор повреждён механически, а не обычный забой, были установленны насосы для переркачки стоков в обход повреждённого участка коллектора, а также начаты работы по приведению коллектора в рабочее состояние. Учитывая стеснёные условия и невозможность производить земляные работы открытым способом, принято решение провести прокладку обводного коллектора с применением горизонтальной проходки. Учитывая трудоёмкость работ и ограниченность в ресурсах, работы идут медленно. Следует заметить, в связи с чрезвычайн положением, отключение питьевой воды в районе обслуживаемом повреждённым коллектором, не производилось. 

Администрация КП "Міський Водоканал"

Інформація про якість питної води

03.08.2018

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Звіт про витрати на виробництво та фінансові показники діяльності за 1півріччя 2018 року (форма 1С-водопостачання, водовідведення)

31.07.2018

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Виконання фінансового плану за 1 півріччя 2018 року

30.07.2018

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Фінансова звітність за 1 півріччя 2018 року

30.07.2018

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Аудиторський звіт щодо річної звітності за 2017 рік

30.07.2018

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про якість питної води

02.07.2018

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Ремонт водопровідних та каналізаційних колодязів

25.06.2018

Комунальне підприємство  "Міський водоканал" розпочало роботи з планового поточного і капітального ремонтів водопровідних та каналізаційних колодязів м.Нова Каховка.  Для прискорення виконання робіт в червні місяці 2018 року сформована додаткова бригада будівельників і на даний час відремонтовано 25 оглядових колодязя в центральній частині міста. В ході ремонтних робіт проводиться заміна старої цегляної кладки, пониження або підвищення люків до рівня тротуарів або газонів, заміна бетонних кришок на  нові полімерпіщані люкі, які легше і дешевше ніж чавунні , не піддаються корозії, прості в монтажі і обслуговуванні. І що не менш важливо мають відмінну «стійкість» до крадіжок.

Щороку приділяється велика увага ремонту колодязів. Їх цілісність і нормативний  стан - запорука безпеки мешканців міста, забезпечення безперебійності технологічних процесів водопостачання та водовідведення. Тому адміністрація Водоканалу просить мешканців міста повідомляти в диспетчерську водоканалу про колодязі, що знаходяться в неналежному технічному стані.

Переглянути виконані роботи

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про якість питної води

01.06.2018

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Проведення ремонтних робіт

30.05.2018

У зв’язку з проведенням ремонтно-відновлювальних робіт 31.05.2018 року з 8-00 у будинках: Перемоги 13,38,38а, Світлова 2, Горького 36,40,42,44,48 буде відсутнє водопостачання.  В інших будинках мікрорайону «Сокіл» буде понижено тиск.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Виконання фінансового плану за 1 квартал 2018 року

10.05.2018

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Профілактична дезінфекція водопровідних мереж м. Нова Каховка

05.05.2018

«Комунальне підприємство «Міський водоканал» повідомляє, що 17 травня  2018 року з 2100 до 600 18 травня  2018 року буде проведено планову профілактичну дезінфекцію водопровідних мереж м. Нова Каховка.

На період дезінфекції водопровідних мереж рекомендуємо завчасно запастися водою для питних і господарсько-побутових цілей, так як в цей період вода буде відсутня або подаватися з високим вмістом хлору. У цей час користування  водою з водопроводу категорично забороняється.

Після шостої години ранку 18 травня 2018 р. необхідно відкрити крани і спустити воду до зникнення різкого запаху хлору. У разі тривалого хлорного запаху в питній воді, використовувати її дозволяється тільки після кип’ятіння.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Фінансова звітність за 1 квартал 2018 року

03.05.2018

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про якість питної води

03.05.2018

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Фінансова звітність 2017 рік

30.04.2018

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Зміна тарифів на водопостачання та водовідведення з 15.05.2018 р.

26.04.2018

Керуючись рішенням виконавчого комітету  Новокаховської міської ради Херсонської області від 24.04.2018 року № 109 «Про встановлення КП «Міський водоканал» тарифів на централізоване водопостачання/водовідведення та на послуги централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)», з 15.05.2018 року затверджені тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) споживачам, для яких КП «Міський водоканал» є виконавцем цих послуг , а саме :

Вид послуг

Одиниця виміру

Тариф для споживачів, для яких КП «Міський водоканал» є виконавцем послуг, в т.ч ПДВ

Цетралізоване постачання холодної води

грн./м3

7,72

Централізоване водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)

грн./м3

15,23

Тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення з 15.05.2018 року споживачам, для яких КП«Міський водоканал» є виробником послуг , а саме :

Вид послуг

Одиниця виміру

Тариф для споживачів,  для яких КП «Міський водоканал» є виробником послуг, в т.ч ПДВ

Цетралізоване водопостачання

грн./м3

7,28

Централізоване водовідведення

грн./м3

14,74

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Звіт про витрати на виробництво та фінансові показники діяльності за 1кв. 2018 року (форма 1С-водопостачання, водовідведення)

26.04.2018

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Аварійне відключення водопостачання району Сокіл

09.04.2018

Повідомляємо, що 10 квітня 2018 року буде відсутнє водопостачання у зв'язку з аварією на головному водоводі у мікрорайоні "Сокіл".

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Про початок поливного сезону 2018 року

06.04.2018

Згідно розпорядження міського голови за № 110-р від 22.03.2018 року встановлено повний період поливу присадибних ділянок, зелених насаджень та прибудинкової території із мережі міського водопроводу з 15 квітня по 15 жовтня 2018 року.

Керівникам комунальних підприємств, головам об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів посилити контроль за раціональним використанням води для поливу присадибних ділянок, зелених насаджень та прибудинкової території.

КП «Міський Водоканал» попереджає, що використання питної води для поливу присадибних ділянок та прибудинкової території без лічильників води до початку поливного сезону заборонено.  Мешканцям приватного сектору необхідно встановити прилади обліку води до початку поливного сезону та нагадуємо, що з 01.01.2017р. значно збільшені норми водоспоживання.

До уваги голів правління створених Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

До 15.04.2017 року необхідно обов’язково звернутись до абонентського відділу КП «Міський Водоканал» для укладання договорів на водопостачання для поливу прибудинкової території.

До уваги мешканців багатоповерхових будинків!

Звертаємо увагу абонентів, які користуються прибудинковою територією багатоквартирних будинків для поливу особистих городів, що до складу діючого тарифу на утримання будинку та прибудинкової території  не включено затрати на полив городів для особистого користування мешканців будинку. У даному випадку питна вода використовується безобліково та безоплатно. Згідно ст. 16 Закону України про благоустрій населених пунктів «На об'єктах благоустрою забороняється: 2) самовільно влаштовувати городи,  створювати,  пошкоджувати або знищувати газони,  самовільно висаджувати та знищувати дерева,
кущі тощо;». На громадян, які самовільно влаштують городи біля багатоквартирних будинків будуть складатися протоколи про адміністративне правопорушення за статтею 152 ( від 340 грн. до 1340 грн.)

КП «Міський Водоканал» рекомендує жителям встановлювати прилади обліку і сплачувати лише за фактично спожиту холодну воду. Як на додатковий вид водокористування пільги на полив не розповсюджуються. У разі зміни благоустрою у присадибній ділянці (кількості мешканців, розміру поливної площі, площі теплиць,  тощо) споживачі зобов’язані у місячний термін з’явитися до водоканалу для звірки та перерахунку кількості спожитої води.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про якість питної води

03.04.2018

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Повідомлення про намір зміни тарифів

03.04.2018

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Проведення ремонтних робіт

23.03.2018

Повідомляємо, що 27 березня 2018 року з 8:00 буде відсутнє водопостачання у зв'язку з проведенням ремонтних робіт у мікрорайоні "Сокіл".

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про якість питної води

05.03.2018

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Фінансовий план на 2018 рік

01.03.2018

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Форма № 9-НКП-інвестиції вода за 4 квартал 2017 року

01.03.2018

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Звіт про виконання фінансового плану за 2017 рік

01.03.2018

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Звіт про витрати на виробництво та фінансові показники діяльності від надання послуг водопостачання та водовідведення за 2017 рік

07.02.2018

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про якість питної води

05.02.2018

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інвестиційна програма на 2018 рік

25.01.2018

Інвестиційна програма комунального підприємства «Міський водоканал» м.Нова Каховка Херсонської області на 2018 рік

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Звіт щодо виконання інвестиційної програми за 2017 рік

16.01.2018

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про якість питної води

31.12.2017

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Проект інвестиційної програми на 2018 рік

20.12.2017

Проект інвестиційної програми комунального підприємства «Міський водоканал» м.Нова Каховка Херсонської області на 2018 рік

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Повідомлення про намір зміни тарифів

15.12.2017

Інформація про якість питної води

04.12.2017

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Проведення ремонтних робіт

13.11.2017

Повідомляємо, що 14 листопада 2017 року з 8:00 буде відсутнє водопостачання у зв'язку з проведенням ремонтних робіт за адресами:

 • вул.Перемоги 36;
 • вул.Соборна 29.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про якість питної води

01.11.2017

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Проведення хлорування водопровідних мереж

20.10.2017

Повідомляємо, що 26 жовтня  2017 року з 21:00 до 6:00 27 жовтня  2017 року буде проведено планову профілактичну дезінфекцію водопровідних мереж м. Нова Каховка.
На період дезінфекції водопровідних мереж рекомендуємо завчасно запастися водою для питних і господарсько-побутових цілей, так як в цей період вода буде відсутня або подаватися з високим вмістом хлору. У цей час користування  водою з водопроводу категорично забороняється.
Після шостої години ранку 27 жовтня 2017 р. необхідно відкрити крани і спустити воду до зникнення різкого запаху хлору. У разі тривалого хлорного запаху в питній воді, використовувати її дозволяється тільки після кип’ятіння.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про якість питної води

03.10.2017

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про якість питної води

04.09.2017

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Основні показники фінансово – господарської діяльності за перше півріччя 2017 року

03.09.2017

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Звіт щодо виконання інвестиційної програми ліцензіатами у сфері централізованого водопостачання та водовідведення

11.08.2017

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про якість питної води

02.08.2017

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води

20.07.2017

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про якість питної води

03.07.2017

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про якість питної води

02.06.2017

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про якість питної води

03.05.2017

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Повідомлення про введення нових тарифів на водопостачання та водовідведення з 15.04.2017 року

28.04.2017

Керуючись рішенням виконавчого комітету  Новокаховської міської ради Херсонської області від 25.04.2017 року №143 «Про встановлення КП «Міський водоканал» тарифів на централізоване водопостачання/водовідведення та на послуги централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)» з 15.04.2017 року по м. Нова Каховка, при розрахунку за послуги централізованого водопостачання/водовідведення та за послуги централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) застосовуються наступні тарифи, а саме :

 • тариф на централізоване водопостачання та водовідведення, а саме:

  • централізоване водопостачання – 6,43 грн/м. куб. з врахуванням ПДВ;
  • централізоване водовідведення –  12,31 грн/ м. куб. з врахуванням ПДВ.
 • тариф на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) для яких КП «Міський водоканал» є виконавцем послуг, а саме:

  • централізоване водопостачання –  6,77 грн/м. куб. з врахуванням ПДВ;
  • централізоване водовідведення –  12,92 грн/ м. куб. з врахуванням ПДВ.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Погодження змін до інвестиційної програми на 2017 рік

10.04.2017

Адміністрація КП "Міський Водоканал

Інформація про якість питної води

01.04.2017

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Проект інвестиційної програми на 2017 рік (зі змінами)

23.03.2017

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про аварійне відключення по Дніпровському проспекту

17.03.2017

20 березня 2017 року з 8:00 за адресами пр.Дніпровський буд.№ 3, 5, 7, 9, 11 буде відсутне водопостачання у зв'язку з проведенням ремонтних робіт.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про якість питної води

03.03.2017

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Щодо виконання інвестиційної програми у 2016 році

28.02.2017

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Фінансова інформація за 2016 рік

24.02.2017

Ви також можете ознайомитися з іншою фінансовою інформацією про наше підприємство. 

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про аварійне відключення по Дніпровському проспекту

20.02.2017

20 лютого 2017 року з 7:00 до 11:00 по Дніпровському проспекту буде відсутне водопостачання, ведуться аварійні роботи.

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про якість питної води

03.02.2017

Адміністрація КП "Міський Водоканал"

Інформація про якість питної води

03.01.2017

Адміністрація КП "Міський Водоканал"