Перелік боржників за водопостачання та водовідведення

До уваги споживачів!

КП « Міський Водоканал» звертається до мешканців гуртожитків, та нагадує, що послуги з водопостачання та водовідведення наразі ви отримуєте безперебійно, але не всі мешканці сплачують послугу вчасно. Проте прагнення підприємства притягнути до відповідальності злісних неплатників, мабуть, підтримує переважна більшість добросовісних платників. Це парадоксальна ситуація, коли одні споживачі вчасно та в повному обсязі сплачують за отримані послуги, а інші - користуються ними безкоштовно, отже, за кошти своїх сусідів. Бій боржникам по суті є справою всіх, хто користується комунальними послугами, оскільки накопичення заборгованостей також не дозволяє розвиватися підприємству, а значить покращувати якість послуг, які отримує кожен із споживачів.

Наразі лишається тільки сподіватися на пробудження свідомості боржників, адже,  значно простіше наважитися на реструктуризацію боргу, ніж чекати на візит комунальників чи державних виконавців.

ЩОБ З ВОДОЮ В ДОМІ ЖИТИ - ТРЕБА ВЧАСНО ЗАПЛАТИТИ

Забезпечення надійного функціонування підприємства і цілодобове якісне надання послуг з водопостачання та водовідведення в повному обсязі можливо за умови поліпшення платіжної дисципліни абонентів. Колектив  нашого підприємства щиро вдячний абонентам за своєчасну оплату наданих послуг, а також сподівається на подальшу співпрацю та розуміння важливості щомісячного розрахунку кожного споживача. Проте й досі проблемним питанням залишається низький рівень платежів населення за надані послуги.

КП «Міський водоканал» з порозумінням ставиться до кожного, хто опинився в скрутному становищі, та пропонує  заключити договір реструктуризації при умові сплати нарахування поточного місяця. Якщо нарахування за Вашою адресою проводяться ще по встановленим нормам, які занадто великі для вашого гаманця, то після підписання договору реструктуризації Ви можете встановити  лічильник води та контролювати свої витрати, таким чином економити на поточних нарахуваннях, що допоможе Вам у подальшому сплатити заборгованість згідно графіку.                             

Боржники! Cплатить заборгованість або заключіть договір!